free html5 templates


Çiçeklerle ne çok şey anlatırız: Bazen bir sevgiyi, bazen bir bağlılığı... Bazen özür dilerler bizim yerimize, bazen gözün aydın, bazen de geçmiş olsun dileklerimizi iletirler. Ama en çok da aşkı anlatır çiçekler.

Bu yüzden olsa gerek 'Aşşk' koyduk çiçek dükkanımızın adını. Aşk iki kişilik bir şey olduğundan iki 'ş' ile yazdık tabelamızı…

Hemen belirteyim 'Aşşk' öyle bildiğiniz çiçekçilere benzemiyor. Bir fincan kahve eşliğinde isteklerinize, hayallerinize uygun çiçekler hazırlıyoruz, hem de birbirinden değişik ve güzel materyallerle... Çünkü düzenlemeleri yaparken çiçeklerin yaşayacaklan mekanı, onları misafir edecek insanların tarzını, hangi amaca hizmet edeceklerini inceden inceye öğreniyoruz.

Eğer 'Aşşk'a telefonla sipariş vermişseniz, sizin adınıza gönderilen çiçeğin bir fotoğrafı elektronik posta olarak size gönderiyoruz.

Aşşk Çiçek, davet ve organizasyonlarda her türlü süsleme yaptığı gibi tüm organizasyonu da üstlenebiliyor. Sevdiklerinize ve kendinize, biraz ilham almak, hayatın keyfini çıkarmak, güzellikleri göz önünde bulundurmak, iyi şeyler hatırlatmak, içinizi açmak için ya da hiç sebepsiz, olmadı çok sebepli 'Aşşk Çiçek'ten çiçek ısmarlayın.

Uzun yıllardır çiçekle birlikte aşk ve sevgi dağıtan Aşşk Çiçek, geçen bu süre içerisinde daha da büyüdü ve yapay çiçek ve ağaç dekorasyonu alanında da hizmet vermeğe başladı.

Bebeğinize “Dünyaya hoş geldin” demenin binbir seçeneğini masalsı bir tarzda sunuyoruz. Hayata gözlerini yeni açan bebeklerinizle birlikte yeni bir hayata başlayan siz anne ve babalara güzel bir başlangıç sunmak için birbirinden güzel ve sevimli aksesuarlarla çiçek düzenlemeleri yapan Aşşk Çiçek olarak, aynı zamanda hastane ve bebek odaları da süslüyoruz.

Herkese Aşşk Dolu Günler Diliyoruz…